مواد شوینده - نظافت کاشی ها برای حمامی سالم

نظافت کاشی ها برای حمامی سالم تر

شما چه مقدار نسبت به نظافت منزل تان اهمیت می دهید؟ تمیز کردن کاشی ها همیشه چالشی بزرگ بوده. قرن هاست که استفاده از کاشی ها برای دیوارها و کف حمام و آشپزخانه رایج است. چراکه کاشی هم مقرون به صرفه و هم با دوام است. وقتی چرک و کثیفی بین گروت (دوغاب) کاشی ها نفوذ می کند، تمیز کردن آن ها وارد بُعد دیگری میشود. برای جلوگیری از این مشکل، نیاز است همیشه میان درزها تمیز و گرد و خاک و آلودگی از سطح آن رُفته شود.

 

نظافت کاشی ها چگونه انجام می شود؟

تمیز کردن سطح کاشی ها نیازمند اشباع گروت ها با مواد پوشاننده است. معمولا این کار باید توسط نصاب انجام شود. نظافت کار با دستگاه ها و روش های پیشرفته به آسانی قادر به تمیزکاری بین گروت ها می باشد. اما از آنجاییکه هم این کار انجام نمی شود و هم نظافت طبق روال صورت نمیگیرد، گروت ها و کاشی ها بسیار کثیف می شوند و خاک و رطوبت را مدت زمان بیشتری در خود حفظ می کند. حمام جایی است که بیشترین احتمال وجود مواد حساسیت زا مثل قارچ و کپک در آن وجود دارد. رطوبت کاشی ها امکان رشد این مواد را فراهم می کند. با تمیز کردن کاشی ها نه تنها ظاهر حمام خود را حفظ می کنید، بلکه سلامت خود را هم تضمین خواهید کرد.

در اکثر مواقع این گروت ها هستند که به خاک تبدیل می شوند و خود کاشی ها تغییری نمی کنند. گروت زیر کاشی ها قرار می گیرد و به خاک اجازه نفوذ می دهد و همین پروسه تمیزکاری و نظافت را با چالش رو به رو می کند. کثیفی به راحتی میان گروت قرار گرفته، آنجا ماندگار می شود و تنها راه مقابله با آن، نظافت همیشگی و طبق روال است.

افراد مسن و بچه ها گروهی هستند که بسیار در معرض حساسیت نسبت به کثیفی های میان گروت قرار دارند. به علاوه نظافت نادرست سبب پراکندگی کثیفی در قسمت های دیگر خانه می شود و انگار اصلا تمیز نشده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای نظافت کاشی ها و داشتن حمامی تمیز، همین امروز با نظافت کار به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا از طریق شماره تلفن های بالای صفحه تماس بگیرید. می توانید هزینه نظافت را از صفحه تعرفه نظافت منزل مشاهده کنید.

 

منبع: maidcomplete.com