میز مرتب - راه هایی برای نظم - راه هایی برای نظم بیشتر خانواده

راه هایی برای نظم بیشتر خانواده

راه هایی برای نظم در خانواده. هیچکس زندگی در خانه کثیف را دوست ندارد. خانه کثیف هم روی سلامت بدن تاثیر می گذارد و هم بر روی سلامت روان. نه تنها می تواند اختلال هیجانی را تحریک کند (50 درصد از زوج هایی که زندگی مشترک دارند درباره کارهای خانه و تمیز کردن بحث می کنند) بلکه برخی از انواع ظروف غذایی حتی می توانند تاثیر منفی بر سلامتی داشته باشند. آیا می دانید که برخی از میکروب ها در سطوح خشک مانند اسباب بازی برای چند ساعت زندگی می کنند، و این که آنها تا سه روز تمام در سطوح مرطوب مانند وان حمام و دستشویی ها زندگی می کنند؟ سینک ظرفشویی آشپزخانه به طور متوسط حاوی 4 میلیارد میکروب و باکتری زنده است. اگر این واقعیت ها شما را در مورد خانه خود نگران کرده اند، احتمالا زمان این رسیده است که نظافتچی های حرفه ای و آموزش دیده، نظافتچی خانم و آقا، را برای خانه خود استخدام کنید. یک سرویس خدماتی خانه شما را مطمئن می کند و تضمین میدهد که خانه تان بعد از تمیز کردن بدرخشد، شما هم زمان بیشتری برای انجام کارهایی که واقعا لذت می برید خواهید داشت. با این حال، در حالی که تمیز کننده های خانه به صورت دوره ای می آیند اما باز هم یک گزینه عالی است، بهترین راه برای تمیز نگهداشتن خانه شما این است که کل خانواده را درگیر کرده و در جلوگیری از انتقال همه چیز به هرج و مرج و بی نظمی کامل بین زمان هایی که از سرویس خدماتی برای تمیز کردن خانه می آیند، مشارکت داشته باشید. در اینجا راه هایی برای نظم خانواده در قالب پنج نکته وجود دارد که برای کمک به همه افراد خانواده تان که عادت های ساده تر ایجاد کنید:

 

راه هایی برای نظم خانواده

این موارد که توسط نظافت کار برای شما آماده شده اند، به هر خانواده ای توصیه می شوند. آن ها را انجام دهید تا خانواده سالم تر و منظم تری داشته باشید:

هرروز تخت خواب خود را مرتب کنید

هر روز صبح پس از بیدار شدن بلافاصله تخت خود را مرتب کنید و اینگونه روز خوبی را شروع کنید. اجازه دهید هر یک از اعضای خانواده ملافه خود را انتخاب کند. زیرا بعضی از افراد به استفاده از یک تختخواب شیک با بالش تزئینی رضایت دارند و همینطور بعضی ها ترجیح میدهند فقط هر روز ملافه ساده ای را روی بالش بکشند. در هر صورت، درست کردن تخت یک راه آسان برای کمک به تمیز شدن اتاق است (از آنجا که تخت ها فضای زیادی را در بر می گیرند).

 

ماشین ظرفشویی را قبل از صبحانه خالی کنید

قبل از اینکه کسی قهوه یا صبحانه بخورد، ماشین ظرفشویی را خالی کنید. به این ترتیب، جایی برای قرار دادن غذاهای صبحانه به غیر از سینک ظرفشویی وجود خواهد داشت. این همیشه می تواند مسئولیت اولین شخص باشد که از خواب بیدار می شود، یا این می تواند یک کار خسته کننده چرخشی باشد.

 

مرتب کردن قبل از شام

انگیزه برای تمیز کردن در اواخر شب دشوار است بنابراین به طور کلی مرتب کردن بخش عادی آماده بودن برای شام محسوب می شود. برای بسیاری از خانواده ها، داشتن بچه ها برای تمیز کردن قسمت های مختلف خانه درحالی که والدین شام را آماده می کنند، تقسیم کار خوبی است.

 

استفاده از سطل زباله

میزان استفاده از کاغذ می تواند به راحتی از کنترل خارج شود، بنابراین یک سطل زباله را در جای مناسب و در دسترس قرار دهید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود تا صورتحساب های پرداخت شده، اظهارات کارت اعتباری و سایر اقلامی را که تمایل به استفاده از آن ها را ندارید فقط به سطل زباله بندازید.

 

سبدهای شستشوی فردی ایجاد کنید

آخرین نکته از راه هایی برای نظم بیشتر خانواده، سبدهای جدا برای شستشوی لباس های هر شخص است. اکنون سال 2015 است، و هیچ دلیلی وجود ندارد که مادر در خانه باید شستن و خشک کردن لباس های همه را انجام دهد. بنابراین سبدهایی برای لباس های فردی تعبیه کنید (نگه داشتن آنها در اتاق خواب، به جای حمام، فضای آزاد برای شما فراهم میکند) حداقل میزانی از  مسئولیت های جمع آوری لباس های کثیف هرکس بر عهده خودش خواهد بود. در حالی که این روش ممکن است برای بچه های بسیار کوچک کار نکند و جوابگو نباشد، شما در مورد اینکه چگونه دیگر بچه ها مالکیت این کارها را خواهند گرفت شگفت زده خواهید شد.

چقدر علاقمند هستید که نظافتچیان حرفه ای را برای تمیز کردن خانه استخدام کنید؟ برای این کار می توانید به صفحه قیمت نظافت منزل بروید و به صورت اینترنتی سفارش دهید.

 

منبع: www.booktoclean.com