حمام تمیز - تمیز کردن حمام - تمیز کردن حمام با روش های ساده

تمیز کردن حمام با روش های ساده

تمیز کردن حمام همیشه کاری خسته کننده است. شما دیگر نمی توانید از آن فرار کنید. در این مقاله قصد داریم روش های ساده و کارآمد را به شما معرفی کنیم. زمان آن رسیده. توالت و کاشی های کثیف برای کمک و تمیزی فریاد می زنند.

حمام معمولا از تمیز کردن جا میماند و آن هم به یک دلیل خوب، ناخوشایند بودن این کار!

در اینجا چند راه حل  آسان و موثر را به شما معرفی می کنیم که حمام شما را به یک محل شماره یک از نظر تمیزی تبدیل میکنند و از آن به بعد تمیز کردن حمام اولین کار در لیست نظافت منزل تان خواهد بود.

 

نکاتی برای تمیز کردن حمام

فن

با باز کردن پوشش اولیه فن خروجی حمام شروع کنید و آن را در وان یا سینک میزاریم. با چند قطره مایع ظرفشویی و آب هر گونه کثیفی آن را شستشو دهید. پس از آن فن را باز کنید و قطعات را با پارچه میکروفیبر تمیز کنید.

 

سر دوشی

این یک ترفند قدیمی است: یک کیسه Ziploc یا کیسه های پلاستیکی را با سرکه پر کنید و سر دوشی را در داخل آن قرار دهید و درب کیسه را ببیندید.

 

توالت، کاشی و وان حمام

مخلوطی از جوش شیرین و سرکه باعث می شود که یک ضد عفونی کننده بدون مواد شیمیایی مناسب برای توالت و کاشی های شما ساخته شود. شما فقط باید قبل از استفاده از این ترکیب، تا حدود 15 دقیقه اجازه دهید بماند.

 

علائم بطری ها و قوطی ها

یک لایه از پاک کننده ناخن (استون) را زیر قوطی های فلزی یا بطری ها بمالید تا علائم زنگ زدگی در کاشی ها یا قفسه های شما از بین بروند. شما همچنین می توانید بطری ها را برعکس روی قفسه ها بگذارید.

همچنین می توانید تمیز کاری خانه تان را به نظافت کار بسپارید تا با بهترین روش ها مشکلات شما را حل کند.

 

اتصالات آینه و شیر های آب

یک کرم اصلاح بر روی آینه خود بمالید و بعد از مدتی آن را تمیز کنید تا از لکه های روی آن خلاص شوید و از بخار کردن آینه حمام در طول مدت حمام کردن جلوگیری کنید. همین روش برای برق انداختن هر شیر آبی که کروم اندود شده نیز کار آمد است. مخلوطی از سرکه و آب در موارد مانند این هم می توانید برای اتصالات فولادی شیر استفاده شود.

 

تخلیه فاضلاب

هیچکس دیدن منظره و بوی فاضلاب مسدود شده را دوست ندارد. به راحتی مخلوطی از جوش شیرین و سرکه را در آن ریخته و نیم ساعت صبر کرده و سپس با آب داغ بشویید. یادتان باشد که مردم معمولا شما را براساس تمیز بودن یا نبودن حمام و دستشویی تان قضاوت میکنند. بنابراین اگر نظرتان مثبت نیست و بازتاب خوبی نداشته اید، ابتدا خودتان تمیز کردن عمیق را انجام دهید و سپس از این راه حل  ها استفاده کنید.

برای سفارش آنلاین و همچنین آگاهی از قیمت خدمات می توانید به صفحه تعرفه نظافت منزل مراجعه کنید.

 

منبع: www.blog.housejoy.in