اتاق نشیمن تمیز بودن خانه تمیز بودن خانه و تاثیر آن روی سلامت روان و بدن

تمیز بودن خانه و تاثیر آن روی سلامت روان و بدن

تمیز بودن خانه برای خیلی ها بسیار مهم است پس زمان و انرژی زیادی را در کنار کار های دیگر به این کار اختصاص می دهند. اما نکته مثبت این است که پس از یک روز طولانی در محل کار، از رفتن به خانه ی تمیز و مرتب، حس خوبی خواهید داشت.
در حقیقت، حدود 98٪ از صاحب خانه ها در هنگام تمیز بودن خانه خود احساس راحتی می کنند. چه کسی می تواند آنها را مورد سرزنش قرار دهد، وقتی که چیزهای زیادی وجود دارد که فرد معمولی باید هر روز در مورد آن ها نگران باشد مانند کارهایی که در روزهای آینده باید انجام شود.

 

اهمیت تمیز بودن خانه

زمانی که موقع نظافت منزل باشد، نظم دادن به درهم و برهمی مثل تنهایی رفتن به نوک کوه یخ است. شناسایی میکروب ها به اندازه ای کافی است تا هر کدام را که در واقع قابل مشاهده است، از بین ببرد. این میکروب ها می تواند باعث ایجاد بیماری برای بزرگسالان و کودکان شود.
یکی از عناصر خطرناک باکتری آن است که تا چه مدت می تواند زنده بماند اگر به درستی ضد عفونی نشود. برخی از میکروب ها می توانند تا چندین ساعت در سطوح خشک مانند اسباب بازی های کودکان زندگی کنند. در کنار هم، باکتری ها می توانند تا سه روز در سطوح مرطوب، از جمله وسایل حمام، زنده بمانند. بدون عامل تمیز کننده قوی و یا کمک حرفه ای از خدمات خدمتکار، می تواند از بین بردن این  میکروب ها دشوار باشد.
این که بدانید کجا را نگاه کنید در تمیز کردن خانه حایز اهمیت است. در حالی که مناطق مشخصی که نیاز به توجه دارند، مانند حمام، حتی مواردی که مردم هر روز از آن استفاده می کنند، می توانند مقادیر قابل توجهی از باکتری ها را نگهداری کنند. به طور مثال می توان به طور متوسط میله های آشپزخانه ی آشپزخانه را تا چهار میلیارد میکروب  زنده نگه داشت. پس از آنکه آنها بعد از شستشوی ظروف، از بین  آن ها پاشیده شدند.

 

شرکت های خدماتی

برای بعضی از بیمه های اضافی، خدمات خدمتکار و دیگر خدمات تمیزکاری حرفه ای می توانند از دستگاه های ضدعفونی کننده قوی استفاده کنند و از مکان هایی که در آن میکروب ها پنهان می شوند اطلاع یابند. با نظافت کار ، خیالتان نسبت به تمیز بودن خانه تان راحت می شود. به جای نشستن با استرس و دلخوری به خاطر به هم ریختگی منزل ، خدمات خدمتکار می تواند برخی از آرامش خاطر را ارائه دهد، بنابراین شما می توانید به زندگی روزمره خود ادامه دهید. برای اطلاع از تعرفه نظافت منزل و سفارش اینترنتی می توانید به صفحه تعرفه قیمت مراجعه کنید. همچنین با می توانید از طریق شماره تماس بالای صفحه نسبت به سفارش خدمات اقدام نمایید.

 

منبع: www.booktoclean.com