ترکیب شوینده - اسانس روغنی - اسانس روغنی برای تمیز کردن خانه

اسانس روغنی برای تمیز کردن خانه

اسانس روغنی برای نظافت منزل. امروزه بسیاری از محصولات برای نظافت خانه، با محیط زیست سازگار نیستند. انتخاب مواد با هدف حفاظت از محیط زیست انتخاب مناسبی است. انتخابی که اخیرا در نظافت کار انجام دادیم. به عنوان یک شرکت خدمات نظافتی ما می دانیم که این تغییر می تواند مهم باشد. استنشاق آنها، یا جذب آن ها از طریق پوست می تواند منجر به خطراتی برای سلامتی و انباشته شدن آسیب های محیطی شود. به علاوه، آنها باعث می شوند خانه شما بویی مشابه بوی کارخانه های تولید مواد شیمیایی بگیرد.

 

چند اسانس روغنی برای نظافت

بنابراین اگر تصمیم به تمیز کردن با مواد حفاظت کننده ازمحیط زیست داشته باشید، در این مقاله که امروز در نظافت کار برای شما تهیه کرده ایم، برخی از دستور العمل های ضروری برای تمیز کردن خانه که بسیار بهتر است را به شما آموزش می دهیم و تضمین می شود که خانه شما حس تر و تازه بودن داشته باشد و  همه چیز “حسی طبیعی” داشته باشد.

  1. روغن فلفل سیاه + روغن مرکبات (به ویژه لیمو) برای ضدعفونی عالی هستند. مطالعات نشان داده اند که این اسانس ها در برابر باکتری ها تاثیری دفع کننده دارند. از این رو، آنها برای پاک کردن سطوح در آشپزخانه عالی هستند. فقط آنها را در یک بطری اسپری مخلوط کنید و از آن استفاده کنید. نتیجه عالی خواهد بود.
  2. برای حذف گرد و غبار از تشک ها و صندلی ها، مخلوطی از اسطوخدوس، رو غن درخت چای و روغن گرانیم (گل شمعدانی) کاملا خوب عمل می کنند. فقط آنها را کاملا مخلوط کرده و اسپری کنید روی تشک و تماشا کنید که به سرعت بدون گرد پاک میشود علاوه بر آن بوی آن ها عالی است.
  3. برای خلاص شدن از شر باکتری از مخلوط اسانس روغنی ضد ویروسی استفاده کنید. مطالعات نشان داده است که مخلوطی از روغن درخت چای، پونه و روغن اوکالیپتوس روغن های ضد ویروسی عالی هستند. این مخلوط از چند اسانس روغنی برای ضد عفونی کردن عالی و مناسب برای پاک کردن دیوارها و کف حمام هستند.
  4. آیا می خواهید از شر کپک ها و قارچ ها و باکتری ها خلاص شوید؟ روغن درخت چای یک پاک کننده کامل است. مخلوط 10-15 قطره آن را به 1 قاشق چایخوری الکل و 2 فنجان آب و اسپری کردن بر روی سطح کثیف و پر از قارچ و باکتری مثل جادو کار می کند.
  5. روغن پرتقال شیرین حاوی خواص ضد ویروسی و ضد باکتریایی عالی است، هنگامی که با اسانس اسطوخودوس ترکیب می شود، ترکیب ایده آلی برای تمیز کردن سطوح که در آن گوشت تازه را قرار می دهید، سطوح مانند تخته گوشت، یخچال و فریزر و پیشخوان های آشپزخانه.
  6. اضافه کردن 5 قطره اسانس لیمو به ترکیبی از یک سوم آب اکسیژنه و دو سوم آب برای تمیز کردن لکه های فرش. آب اکسیژنه کمک می کند تا مولکول های لکه ها را تجزیه کند، و روغن لیمو آن ها را ضد عفونی کرده و ذرات را آزاد می کند.
  7. به ترکیب دو سوم سرکه سفید و یک سوم آب، 1/4 قاشق چای خوری روغن زیتون و 10 قطره روغن لیمو اضافه کنید. این مخلوط ایده آل برای تمیز کردن سطوح شیشه ای مانند درها، پنجره ها و حتی آینه ها است.
  8. برای تمیز کردن مبلمان چوبی و کفپوش ها، از ترکیبی از اسانس های روغنی ضروری مثل لیموترش ،چای سبز و چوب صندل در نسبت 4:2:3 (از چپ بخوانید) استفاده کنید. چند اونس روغن جوجوبا اضافه کنید. شما چوب خود را از باکتری ها تمیز کرده و بوی خوبی خواهد داشت.
  9. مراقبت از پوست نیز بخشی از بهداشت است. بنابراین، برای حفظ آن و داشتن پوستی صاف و درخشان، مخلوط روغن هایی مثل روغن اسطوخودوس، روغن کرچک، و روغن جوجوبا توصیه می شود به عنوان یک مرطوب کننده عالی برای پوست، برای آن که درخشش را برای پوست شما به ارمغان آورد. این روغن ها را روزانه استفاده کرده، ترجیحا صبح و شب، برای این که به نتیجه قابل توجهی برسید.

امروزه دستور العمل اسانس های ضروری را امتحان کنید و به جای تعجب، نتایج را تحسین کنید. شما دو نتیجه مثبت خواهید گرفت: (1) خانه ای تمیز و جذاب به علاوه (2) یک محیط غیر سمی و امن.

برای استفاده از خدمات نظافت کار می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید. برای این کار به صفحه قیمت نظافت منزل بروید.

 

منبع: www.bookingmaideasy.com