خوشبو کننده خانگی - ساخت خوشبو کننده خانگی - نحوه ساخت خوشبو کننده خانگی و طبیعی

نحوه ساخت خوشبو کننده خانگی و طبیعی

ساخت خوشبو کننده خانگی. هزارن نوع رایحه و اسپری خوش بو کننده در فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد، و این گاهی اوقات می تواند گیج کننده باشد. بیشتر خوش بو کننده های خریداری شده از فروشگاه حاوی مواد شیمیایی است که برای شما و حیوانات خانگی شما مناسب نیستند. مقاله نظافت کار در رابطه با دستورالعمل برای ساخت خوشبو کننده خانگی با مواد طبیعی می باشد که امیدوارم برایتان مفید واقع شود.

ما تصمیم گرفتیم که اسپری های خوش بو کننده خریداری شده از فروشگاه را به نفع طبيعت کنار بگذاریم و انواع دست ساز طبیعی آنها را خود تهیه کنیم. آنها بدون هرگونه مواد شیمیایی سمی و سلامت برای شما و حیوانات خانگی هستند. این خوش بو کننده های خانگی طبیعی می توانند تقریبا با هر ترکیبی ساخته شوند.

مواد اولیه (برش های هر نوع میوه) را داخل ماهیتابه قرار دهید و 3/4 ظرف را با آب پر کنید. وقتی آب به جوش آمد، درجه حرارت را به اندازه حرارت ملایم کاهش دهید. اجازه دهید چند ساعت با درجه حرارت ملایم بجوشد. در صورت نیاز به آن آب اضافه کنید. در صورت تمایل می توانید بجای اجاق گاز از اجاق خوراک پزی برقی استفاده کنید. شما همچنین می توانید عطرها را برای استفاده در آینده در فریزر قرار دهید. به یاد داشته باشید، در این دستور العمل هیچ مقدار مشخصی برای مواد اولیه وجود ندارد! مقداری کمی برای پیدا کردن عطر مورد علاقه خود امتحان کنید.

در اینجا چند ترکیب برای عطر ها وجود دارد:

  1. چوب دارچین، پوست پرتقال، سیب برش خورده و گل میخک.
  2. چند قطره وانیل و پوست پرتقال.
  3. لیمو ترش، روغن نارگیل و وانیل.
  4. پرتقال، چوب دارچین، گل میخک و وانیل.
  5. رزماری، اسطوخودوس و لیمو.
  6. شاخه های سدر
  7. لیمو، فلفل سیاه و ریحان.
  8. چای ارل گری و عصاره وانیل.
  9. لیمو، عصاره نعناع و رزماری.
  10. عصاره پرتقال و بادام.

از حالا در هر زمان که مشغول نظافت منزل تان بودید کافیست از این خوشبو کننده های طبیعی استفاده کنید تا خانه تان بوی خوب و ایده آلی دهد.

 

منبع: www.betterhousekeeper.com