مبل چرم - ترمیم رنگ مبل - ترمیم رنگ مبل های چرمی

ترمیم رنگ مبل های چرمی

ترمیم رنگ مبل های چرمی. اگر مبل های چرم قدیمی تان رنگ و رو رفته به نظر می آیند، نگران نباشید! یک راه برای بازگرداندن آن ها به شکوه سابق وجود دارد! مقاله امروز نظافت کار مربوط به ترمیم رنگ مبل های چرمی می باشد. نکات ما را برای دستیابی به راه حل بخوانید!

شما می توانید زندگی جدیدی به مبل های چرمی قدیمی خود دهید و طول عمر آنها را افزایش دهید، و با این کار اتاق نشیمن خود را تر و تمیز کنید. پول خود را برای خرید یک مبل جدید هدر ندهید و پس انداز کنید! متن زیر را بخوانید، تا ببینید که چگونه مبلتان نو به نظر می رسد!

 

ترمیم رنگ مبل های قدیمی چرمی

رطوبت

شایع ترین مشکل چرم های قدیمی، نداشتن رطوبت است. به خصوص اینکه سازنده به شما گوشزد می کند، در زمان نظافت منزل هرگز از آب برای تمیز کردن چرم استفاده نکنید زیرا می تواند حتی بیشتر از آن خشک شود. با استفاده از یک برس نرم و واکس چرم، خاک و کثیفی ها را پاک کنید. برای بازگرداندن نرمی به چرم، از یک محصول که برای سوارکاری مورد استفاده قرار می گیرد مانند کرم چرم استفاده کنید. چند لایه بر روی مبل مالیده و خوب ماساژ دهید و اجازه دهید که به مدت یک شب مانده و به طور کامل جذب شود.

 

رنگ کردن

اگر رنگ مبل شما ظاهری مات و کدر به خود گرفته است، احتمالا برای ترمیم رنگ مبل تان باید دوباره آن را رنگ کنید. ابتدا سطح آن را با مایع واکس چرم تمیز کنید. سپس آن را با یک پارچه خشک جلا داده و اجازه دهید تا خشک شود. شما همچنین می توانید از کرم چرم استفاده کنید تا رنگ به طور کامل جذب شود. سپس، رنگ را با یک پد پوستین بر روی مبل بمالید، رنگ کاری تمام می شود. پس از اتمام کار، از آستر چرم استفاده کنید و اجازه دهید در مدت 24 ساعت خشک شود. و در نهایت کار خود را با بکار بردن نرم کننده ی چرم به پایان برسانید.

 

نو نگه داشتن مبل

از آنجایی که مبل خود را بازسازی کردید، باید آن را یک یا دو بار در ماه نرم کنید. مطمئن شوید که مبل در مقابل تابش مستقیم نور مستقیم خورشید قرار ندارد، زیرا می تواند باعث محو شدن رنگ شود.

 

منبع: www.betterhousekeeper.com